Resultater og bilder terrengløp museet 22.04.2018

Da er det årlige arrangementet med terrengløpet i museet over.

 

Her finner dere resultater og bilder.

2018-04-27
elias.gronning@gmail.com

Resultat fra terrengløpet kan lastes ned her:  Resultater terrengløp 22.04.2018

Resultatene ser dere også neders i artikkelen.

Her er bilder fra arrangementet, men mange flere bilder og videoer kan dere se på linken her: https://photos.google.com/share/AF1QipOhhHicB7aMnYibPGs1ROOtbE_UV0GzxVGdMFmMmfBVfcmBdedgsxui9EhWtA1nTQ?key=RnBPN0x5a0tmQUdPZWYzRmowRm0xMFJSOUxpWVpR

 

20180422_130824_HDR.jpg

 

20180422_130930_HDR.jpg

 

20180422_131042_HDR.jpg

 

20180422_131206_HDR.jpg

 

20180422_131330_HDR.jpg

 

20180422_131447_HDR.jpg

 

20180422_131620_HDR.jpg

Artig å se at så mange "eldre" stilte til start!!!

 

  Terrengløp Stadsbygd Idrettslag 22/4 2018  
Startnr. Navn Klubb   Tid
         
  Jenter 5 år og yngre      
977 Luzie Schneider Stadsbygd IL    
983 Lilly Garmo Vårum Stadsbygd IL    
989 Pernille Fremo Fjellørnen IL    
         
  Gutter 5 år og yngre      
968 Ola Fissum Dalen Fjellørnen IL    
988 Gustav Berg Fjellørnen IL    
993 Lukas Foss Stadsbygd Il    
995 Arne Holten Stadsbygd Il    
         
  Gutter 6 år      
967 Johan Fissum Dalen Fjellørnen IL    
994 Liam Foss Stadsbygd IL    
         
  Jenter 7 år.      
982 Elena Garmo Vårum Stadsbygd IL    
986 Ingeborg Grønning Rømme Yrjar IL    
         
  Jenter 8 år.      
976 Tiril Fenstad Stadsbygd IL    
         
  Gutter 8 år      
964 Viktor Dypaune Stadsbygd IL    
990 Jonas Evensen Fjellørnen IL    
         
  Jenter 9 år.      
981 Alma Rønningen Stadsbygd IL   2,24
991 Anne Marit Grø Rein Stadsbygd IL   2,02
992 Lone Kjeldsli Ersøybakk Stadsbygd IL   2,37
         
  Gutter 9 år.      
966 Martin Fissum Dalen Fjellørnen IL   2,15
996 Einar Holten Stadsbygd IL   2,56
762 Heiine Eias Fenstad Stadsbygd IL   2,55
         
  Gutter 10 år      
965 Petter Dypaune Stadsbygd IL   2,43
974 Magnus Haugen Leinstrand IL   2,1
997 Johan Haugen Stadsbygd IL   2,16
761 Tage Oliver Fenstad Stadsbygd IL   2,41
         
  Jenter 11 år      
764 Linnea B. Finseråsen Stadsbygd IL   2,32
         
  Jenter 12 år      
980 Signe Rønningen Stadsbygd IL   2,01
984 Mari Skråstad Byåsen IL   1,45
         
         
  Gutter 13 år      
969 Magnus Græssli Leinstrand IL   3,21
971 Eimund Husby Leinstrand IL   3,22
972 Noa Sørgjerd Leinstrand IL   3,53
973 Emil Vestre Leinstrand IL   3,26
         
  Gutter 14 år      
970 Martin Haugen Leinstrand IL   3,46
985 Erlend Kristian Skråstad Byåsen IL   3,14
771 Ruben A. Torgersen Stadsbygd IL   4,01
         
  Gutter 15 år      
975 Endre Husby Leinstrand IL   12,13
         
  Menn junior      
979 Mats Schei Stadsbygd IL   12,77
         
  Menn senior      
963 Bjørnar Melum Åfjord IL   12,31
         
  Menn V 35-39      
766 Terje Dypaune Stadsbygd IL   14,44
         
  Menn V 40-44      
962 Trond Rune Forfot Åfjord IL   12,11
978 Tom Schneider Stadsbygd IL   15,03
987 Stefan Hansen Stadsbygd IL   16,37
763 Marius Rønningen Stadsbygd IL   15,07
         
  Menn V 55-59      
765 Magne Tung Stadsbygd IL   14,5
  Gudleik Husby Leinstrand >IL   13,14

Kalender

Mai
MTOTFLS
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

26.05.2018
J/G08 og J/G10 Cup i Hasselvika

10:00 - 16:00

Lykja gress

30.05.2018
Allidrett 2018

17:30 - 18:30

Banen/Hallen

10.06.2018
J/G08 og J/G10 Cup i Stjørna

10:00 - 16:00

Råkvåg gress

13.06.2018
Foredrag med Anja Hammerseng-Edin

19:00 - 21:00

Ørland kultursenter

21.06.2018
Egenandel for Jenter 12 Selbu-tur februar 2018

00:00 - 00:00

25.08.2018
Eat Move Sleep Cup Rissa - J/G08, 10 og 12

10:00 - 16:00

Langsand gress